Akcja: „Sprzątanie Świata”

W ramach dorocznej Akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA” firma EKOPARTNER Recykling odwiedziła we współpracy z Urzędem Gminy – Przedszkole nr 3 w Chojnowie. Rozmów, konkursów i gier nie było końca, a wszystko w temacie ekologii i rozważań dlaczego tak ważne jest segregowanie odpadów ! Do przedszkola przyjechała także prawdziwa śmieciarka ! Ależ to była atrakcja ! Następnie nasze Przedszkolaki, wyruszyły sprzątać Świat !

30. edycja Forum Ekonomicznego w Karpaczu  

 

To największa w Europie Środkowo-Wschodniej platforma spotkań.

Przedstawiciele EKOPARTNER Recykling, uczestniczyli w tegoroczny Forum Ekonomiczny , gdzie dyskutowano m.in. na temat ekologii, ochrony środowiska i gospodarki odpadami. W tych obszarach szykuje się szereg zmian w ustawodawstwie, dlatego obecność przedstawicieli firm z branży odpadowej pozwoliła na konfrontację propozycji strony rządowej i samorządowej z możliwościami branży. 

EKO-DOŻYNKI W PROCHOWICACH !

 
 
W minioną niedzielę 5 września odbyły się doroczne, gminne DOŻYNKI 2021  ! Wydarzenie upłynęło w temacie EKOLOGI, licznych warsztatów przygotowanych dla mieszkańców przez EKOPARTNER. Jak wygląda nowoczesne sortowanie odpadów ? Dlaczego ekologia i przyroda jest tak ważna w naszym codziennym życiu ? Na czym polega nowoczesne zagospodarowywanie i sortowanie odpadów ? Rozważań z mieszkańcami nie było końca. Atmosfera wspaniała, na scenie pojawiły się zespoły ludowe, a koło gospodyń wiejskich rozpieszczało wszystkich uczestników wspaniałymi tradycyjnymi wypiekami.  Uczestnicy EKOPARTNEROWYCH warsztatów zasadzili także pamiątkowe wrzosy, które przez długą jesień będą przypominać to niezapomniane wydarzenie. Rozlosowane także były EKO-TORBY kryjące wiele ekologicznych, praktycznych gadżetów.

29 sierpnia 2021 odbył się koncert Narodowej Orkiestry Dętej  w Lubinie. 

Firma  EKOPARTNER Recykling miała zaszczyt być sponsorem wydarzenia.